Grožio Paslaptys

TIKRAI ŠVARUS PLAUKAS: PERŽIŪRĖTI GALVAS IR PADUOTIS

Posted by admin

Aliejai puikiai tinka jūsų plaukams – suteikia sausiems plaukų galiukams drėgmę. Kas nėra puiku, yra galvos oda, kuri po dienos plovimo tampa dirgli ir riebi. Tai yra problema, su kuria dažnai susiduriu išbandydama naujus šampūnus ir kondicionierius. Taigi, kai manęs paprašė peržiūrėti „Head & Shoulder‘s Clean & Balanced 3 Action Formula“ šampūną ir kondicionierių, pasinaudojau proga.

Aš daugelį metų naudoju „Head & Shoulders“ įjungimą ir išjungimą, tarp bandomojo šampūno ir kondicionierių, kurie sukuria tūrį, švelnina mano apšviestus galus, palengvina šilumos stilių ir begalę kitų tariamų privilegijų.

TIKRAI ŠVARUS PLAUKAS: PERŽIŪRĖTI GALVAS IR PADUOTIS

Bet kiekvieną kartą grįžau prie galvos ir pečių, nes galvos oda sudirgusi, riebi, o plaukai kaupiasi, todėl turiu ją gerai išvalyti


Bet kiekvieną kartą
grįžau prie galvos ir pečių, nes galvos oda sudirgusi, riebi, o plaukai kaupiasi, todėl turiu ją gerai išvalyti. Dažnai žmonės, pamatę, kad perku šampūną ir kondicionierių, arba mano vonios vamzdelius, mano, kad man to reikia dėl pleiskanų. Bet aš jį naudoju, nes mano galvos oda kartais erzina ir man patinka ją naudoti, kad padėtų atsikratyti aliejaus ir plaukų produkto kaupimosi. Tai tik universalus produktas, kuris viršija pradinį numatytą tikslą – išlaikyti pleiskanas.

Net mano sesuo, kuri kenčia nuo psoriazės, ją mėgsta, nes tai puiki linija jos pleiskanojančiai galvos odai. Preparatas nebedirgina jautrios odos ir suteikia jai švarių dienų dienų plaukų.

„Head & Shoulders“ Clean & Balanced 3ActionFormula padeda suteikti plaukams ir galvos odai reikalingą švarą, taip pat apsaugo nuo jų kaupimosi ir pleiskanų


„Head & Shoulders“
Clean & Balanced 3ActionFormula padeda suteikti plaukams ir galvos odai reikalingą švarą, taip pat apsaugo nuo jų kaupimosi ir pleiskanų. PH subalansuota formulė reiškia, kad jūsų plaukai nelieka sausi, o jie jaučiasi gaivūs ir lengvai valdomi.

Skaitykite daugiau atsiliepimų apie „Head & Shoulders Clean & Balanced“ šampūną ir kondicionierių „Beauty Heaven“.

Leave A Comment