Neler yeni

Hoşgeldiniz!

Bize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle görüşebilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Şimdi üye Ol!

Vergi Muhasebesi ve EBM Şirketi Nasıl Başlatılır

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
24 Mar 2020
Mesajlar
15
Kendi muhasebe uygulamalarımın beşini geliştirme ve önümüzdeki yirmi yılı 2000'den fazla muhasebecinin kendi uygulamalarını geliştirmesine yardımcı olmak için ayrı ayrı harcama yaparak, muhasebecilerin başarı için en büyük fırsatı sağlamak için gözlemleyebilecekleri birkaç temel ilke vardır.


Muhasebecilerin kendi Muhasebe ve Vergi EBM uygulamalarına başlamayı başarabilmelerinin en iyi yolu, kendilerine bu başarı için en büyük fırsatı sunmaktır. Bu, başarılı bir uygulama için temel ilkelerin, onlara hizmet edecek temel araçlarla birlikte iyi müşteriler olduğunu hatırlayarak yapılabilir. Kendi uygulamalarını geliştirmeye çalışan pek çok muhasebeci, büyük miktarda gereksiz yük ile başarı şanslarını zayıflatır. Gereksiz olana kadar gereksiz maliyetler ertelenebilir. İlk istemcilere hizmet vermek için yalnızca gerekli öğeleri edinin. Uygulamanın gelişimini finanse etmek için hızlı bir şekilde pozitif bir nakit akışı yaratmak için ilk ek yükü olabildiğince düşük tutmak önemlidir.


Bir Muhasebe ve Vergi EBM Firması başlatırken, muhasebecilerin evlerinden başlaması önerilir. Günümüzün teknolojik dünyasında, müşteriler evlerinde çalışan muhasebecileri çok kabul etmektedirler. Bazı açılardan, müşterilere daha büyük bir değer aldıkları algısını sağlar. Muhasebecinin daha az masrafa maruz kaldığını hissediyorlar, belki de tasarrufların bir kısmı müşterilere aktarılıyor. Kiracılar ve diğer ofis giderlerinden tasarruf sağlayarak, muhasebeciler pozitif borç akışını hızlandıracak, bu da uygulamanın borca girmeden genişletilmesini finanse etmek için kullanılabilecektir. Nakit akışı bir ofisi desteklemek için yeterli olduğunda, muhasebeci bir ofise genişlemenin gerekli olup olmadığına karar verebilir. Evden iş yapan muhasebeciler de dışarıdan bir ofise taşınmayı seçebilecekleri kadar zevk aldıklarını görebilirler.


Muhasebecilerin düşük bir ek yükü koruyabilmelerinin bir başka yolu, gereksiz maliyetli yazılımlardan kaçınmaktır. Sayısız muhasebeci, henüz geliştirmedikleri müşterileri desteklemek için çok pahalı gereksiz yazılımlar temin etmektedir. Düşük ila orta fiyat aralığında mükemmel bir ürün sağlayan son derece iyi yazılım şirketleri vardır. Drake Vergi Yazılımı mükemmel bir üne sahip çok düşük maliyetli bir yazılım programıdır. The Journal of Accountancy'nin Eylül 2011 sayısında bir yazılım anketinin sonuçları yayınlandı ve Drake Tax Software mükemmel bir puan aldı. Kendi Muhasebe ve Vergi EBM Firmasını başlatan muhasebeciler, müşterilerine hizmet için temel araçları sağlayarak uygun fiyatlarla iyi yazılımlar izlemeye teşvik edilir.


Muhasebecilerin kendi Vergi ve Muhasebe Şirketlerini kurmanın birçok basit yolu vardır. Muhasebecilerin firmaları için karar verdikleri isim, başlangıç maliyetlerini düşürecektir. Muhasebeciler adlarını, ikinci adlarını ve soyadlarını, ardından EBM ve / veya Yeminli Mali Müşavir kullanırsa, DBA kayıt maliyetlerinden, banka ücretlerinden ve dosyalama ücretlerinden kaçınabilirler. Buna ek olarak, aktif lisanslı Yeminli Mali Müşavirler, kendi adlarına göre kamu muhasebesi uygulama konusunda yasal haklara sahiptirler. Çoğu zaman, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler potansiyel müşterileri azaltacak hayali isimler seçebilirler. algıları, bu da bir başlangıç işini engelleyecektir. Örneğin, "Bay City Vergi Servisi" veya "Muhasebe ve Vergi Servisi" olarak iş yapan lisanslı Yeminli Mali Müşavir güvenilirliğini kaybeder. Potansiyel müşteriler bu şirketi sertifikasız ve lisanssız olarak algılayabilir.


Muhasebe / EBM uygulaması geliştirmeyi düşünen ve halihazırda istihdam edilen muhasebeciler, kendi Muhasebe ve Vergi EBM Firmalarını başlatmak için işlerini sona erdirmemeleri konusunda teşvik edilmektedir. Bunun yerine, hala çalışırken aynı zamanda uygulamalarını geliştirmelidirler. Bu, işlerini sona erdirme ve tam zamanlı olarak uygulamalarına ayırma ile karşılaştırıldığında zaman gerektiren bir karar olabilir; Ancak, fedakarlık ödül almaya değer. Uygulama büyüdükçe, muhasebeciler kendileri veya aileleri üzerinde gereksiz finansal baskı yaratmadan tam zamanlı olarak kendi uygulamalarına geçebilirler.


Yeni uygulamayı istihdamla eşzamanlı çalıştırırken finansal baskının hafifletilmesi ile, büyük masraflara yol açmadan gelirde önemli bir artış olacaktır. İstihdam geliri korunurken nakit rezervleri önemli ölçüde artacak ve yeni uygulamadan da yeni gelirler akmaya başlayacaktır. Nakit rezervlerindeki bu artış, tam zamanlı bir geçişin finansmanında çok yardımcı olacaktır ve bu, zaman geldiğinde hareketin daha sorunsuz geçmesini sağlayacaktır.


Bu, tam zamanlı bir uygulamaya geçilirken, muhasebeciler Ocak ayında tam zamanlı olarak kendi uygulamalarına geçiş yapmanın en kolay yolunu bulacaklar. Ocak, vergi sezonunun başlangıcıdır ve bunun yanında gelir vergisi hazırlığından elde edilen gelirin başlangıcıdır. Gelirdeki artış, muhasebecilerin buna en çok ihtiyaç duyduğu anda gelecektir. Muhasebecilerin, ilk vergi sezonlarından tam olarak yararlanarak bireysel vergi müşterilerini agresif bir şekilde geliştirmek için vergi sezonunun başında pazarlamaya başlaması önemlidir. Buna ek olarak, Ocak ayı bordro ve finansal raporlama gibi birçok işletme için yıl sonu çalışmasını kapsamaktadır. Bu aynı zamanda muhasebecilere ek gelir sağlayacaktır & # 39; geçiş ayındaki uygulamalar.


Ocak, aynı zamanda tam zamanlı uygulamaya geçiş için yılın en iyi ayıdır çünkü müşteri olarak yeni işletmeler geliştirmek için yılın en iyi ayı olabilir. Çoğu işletme sahibi değişen muhasebecilere direnir. Bir müşterinin selefi muhasebeciden ayrılması çok sağlam bir neden gerektirir. Bir müşteri değişiklik yapma kararını verdiğinde, genellikle iki muhasebecinin mali yılı bölmesini istemeyen iş yılı sonuna kadar değişikliği başlatmayacaktır. Buna göre, yıl sonu, işletme sahiplerine yaklaşmak için en uygun zamandır ve tam zamanlı uygulamaya geçişi kolaylaştıracaktır.


Son olarak, bir Muhasebe ve Vergi EBM Şirketi başlatırken, bir emtia veya ürün olarak pazarlama hizmetlerinden kaçınmak önemlidir. Bu genellikle çok düşük tepkiye ve düşük müşteri kalitesine yol açar. Ayrıca son derece pahalı olabilir. Çeşitli şirketler tarafından sunulan çok pahalı pazarlama programlarını uygulayan ve uygulanması zor garantilerle cezbedilen hacimlerde muhasebeciler vardır. Bu programların çoğu meta güdümlüdür. Muhasebe endüstrisi meta güdümlü değildir; güven ve sadakat tarafından yönlendirilir. Bir muhasebecinin pazarlama kampanyası, müşterinin güvenilebilecek bir muhasebeci tuttuğunu bilerek daha rahat olmasını sağlayacak gerçek, dürüstlük ve profesyonellik tarafından yönlendirilmelidir.


Halen istihdam edilen ve kendi Muhasebe ve Vergi EBM firmalarını başlatmak isteyen Muhasebeci veya EBM'ler, bazı çok basit adımları izleyerek uygulamayı sürdürmenin yararlı olacağını düşünecektir:


1] Gereksiz masraf ve harcamalardan kaçının.


2] Muhasebe EBM Uygulaması'nı evden başlatmayı düşünün.


3] Mevcut istihdamın yanında uygulamayı geliştirmek.


4] Firmayı bir emtia veya ürün olarak pazarlamaktan kaçının.


Unutmayın, fırsat eylemle başlar. Eylem yok, fırsat yok. Harekete geçen muhasebeciler kendilerine başarılı olma fırsatı verir. Çalışırken kendi EBM ve Muhasebe Firmalarını evlerinden başlatmalıdırlar. Geleceklerini tehlikeye atmadan başarılı deneyimleri, onlara bir Muhasebe ve Vergi EBM Firmasının mülkiyetindeki özgürlüklerden yararlanmak için ihtiyaç duydukları güven ve nakit akışını sağlayacaktır.
 
Üst