Grožio Paslaptys

SPALVOTAS DRĖKINIMAS VS BB / CC KREMAS: SKIRTUMAI

Posted by admin

Vasara Australijoje reiškia, kad turime atkreipti ypatingą dėmesį į savo odą, todėl neseniai būdami Tailande kelionei susikrovėme visą šūsnį SPF30 + ir SPF50 + produktų. Tarp produktų, kuriuos supakavome veidui, pastebėjome, kad turime „Ultraceuticals CC“ kremą, o jų toninį drėkintuvą – abu turėjo SPF30 +.

Tai, žinoma, turėjo keletą klausimų, keliančių klausimą, ar gerai (ar blogai) susipakavome savo atostogas, ir klausdami, kuo skiriasi BB / CC kremas ir tonuotas drėkiklis iš tikrųjų.

SPALVOTAS DRĖKINIMAS VS BB / CC KREMAS: SKIRTUMAI

Taigi pagalvojome, kad jos minčių paprašysime „Ultraceuticals“ regioninės mokymo vadovės Alycios Lucas


Taigi pagalvojome, kad
jos minčių paprašysime „Ultraceuticals“ regioninės mokymo vadovės Alycios Lucas.

Kuo skiriasi BB kremas, CC kremas ir tonuotas drėkiklis?
Iš pradžių BB kremas buvo Azijoje sukurtas dėmių balzamas, padedantis padengti dėmes ir nelygią odą. Didesnis kosmetikos pasaulis perėmė idėją ir BB tapo grožio balzamais, daugiausia kartu sudėjusiais drėkinamuoju kremu SPF ir pagrindu.

CC kremas skirtas visiškam koregavimui, skirtumas yra kosmetikos ingredientų (tokių kaip hiperpigmentacijos blokatoriai, peptidai ir antioksidantai) ir technologijos derinys, sumaišytas su drėkintuvu ir SPF plataus spektro komponentais


CC kremas skirtas
visiškam koregavimui, skirtumas yra kosmetikos ingredientų (tokių kaip hiperpigmentacijos blokatoriai, peptidai ir antioksidantai) ir technologijos derinys, sumaišytas su drėkintuvu ir SPF plataus spektro komponentais.

Tamsintas drėkinamasis kremas yra panašus į BB kremą tuo, kad paprastai yra drėkiklis, turintis spalvos ar atspalvio atspalvį, kad išlygintų odos atspalvį. BB yra kosmetinė, CC yra kosmetinė (korekcinė odos priežiūra, kuri taip pat dengia ir slepia kaip pagrindą).

Kuo skiriasi „Ultraceuticals CC“ kremas nuo tonuoto drėkiklio?


Kuo skiriasi „Ultraceuticals
CC“ kremas nuo tonuoto drėkiklio?

„Ultraceuticals Tinted“ drėkiklis yra mūsų klasikinis SPF30 + drėkiklis su atspalviu, kuris suvienodina odos atspalvį. Mūsų CC kremas turi gydomąjį drėkinamąjį komponentą, pagrįstą biomimetine technologija, kuris atstato ir palaiko odos lipidų barjerą, kuris veikia kaip natūrali mūsų apsauga nuo agresijos, pvz., Bakterijų taršos, kuri gali sukelti stresą, jautrinti odą, taip pat papildoma Niacinamido ir Panthenolio nauda odai, būtina odos sveikata.

Mūsų tonuotas CC kremas suteiks jūsų odai daug daugiau nei tonuotas drėkiklis


Mūsų tonuotas CC
kremas suteiks jūsų odai daug daugiau nei tonuotas drėkiklis. Sudarytas naudojant geriausias „Ultraceuticals“ technologijas, jis ištaisys drėkinamąjį ir paslėptą dangą bei apsaugos jūsų odą.

Mūsų mintys apie BB / CC kremą prieš tonuotą drėkinamąjį kremą

Nuo to laiko, kai BB kremai tapo populiariausiu vakarų kosmetikos rinkoje, mes įkyriai nuolat sekėme BB (ir ne CC) kremus


Nuo to laiko,
kai BB kremai tapo populiariausiu vakarų kosmetikos rinkoje, mes įkyriai nuolat sekėme BB (ir ne CC) kremus. Nebuvo daugybės BB kremų, prie kurių įkyriai įstrigome, tačiau čia yra keletas kitų, be kurių negalėtume gyventi be savo makiažo maišelio.

„Lancome BB“ kremas su SPF50 +: pirmasis rinkoje su tokiu SPF lygiu, mes iškart tapome priklausomi. Šiek tiek stora, kad išlygintų,
LOreal CC kremas (nuo paraudimo): turint tik SPF12 +, tai nėra mūsų kremas, ypač vasarą, tačiau berniukas įgauna anti-paraudimą.

Leave A Comment