Grožio Paslaptys

„Pasidaryk pats“ namuose „OMBRE“ LENGVAI PASIŪLYMAI SU LOREAL Paryžiaus pirmenybės laukinėmis ombrėmis

Posted by admin

Praėjo beveik dveji metai, tačiau ombre (taip pat žinomas kaip balayage – tai yra technikos pavadinimas) plaukų spalvos tendencija neatrodo, kad ji netrukus išnyks. Nors mes visi mėgstame apsilankymus salonuose, sėdėti ant kėdės prie kirpėjų gali prireikti daug laiko ir brangu. Laimei, „LOreal Paris“ kartu su ekspertu koloristu Christophe’u Robinu sukūrė tobulą sprendimą namuose su savo „L’Oreal Preference Wild Ombres“ nuolatinių plaukų spalvų paketais.

Kai pirmą kartą paminėjau šį naują produktą draugams, mane užplūdo daugybė klausimų: „Kaip tai veiks? Spalvos taip dramatiškai atrodo ant dėžutės, ko aš noriu kažko švelnesnio? Kaip padaryti dryžius, kad tai būtų ne tik viršutinio denio balayage / ombre? Kiek tai kainuoja? Ar galite tai padaryti už mane?

„Pasidaryk pats“ namuose „OMBRE“ LENGVAI PASIŪLYMAI SU LOREAL Paryžiaus pirmenybės laukinėmis ombrėmis

Kaip paaiškėjo, dalyvavome starte su Kimberly Nissen iš „Plastikinių dienoraščių“, kuri taip pat džiaugėsi „Wild Ombres“, kaip ir mes, todėl iš savo savaitgalio skyrėme kelias valandas, kad padovanotume ją namuose


Kaip paaiškėjo, dalyvavome
starte su Kimberly Nissen iš „Plastikinių dienoraščių“, kuri taip pat džiaugėsi „Wild Ombres“, kaip ir mes, todėl iš savo savaitgalio skyrėme kelias valandas, kad padovanotume ją namuose. Neilgai trukus supratome, kad viskas buvo dėl to, kaip naudojate dėžutėje esantį šepetėlį, sukurtą taip, kad jis, kaip jūs laikote, lemia gaunamo efekto tipą – vertikalus suteikia jums dryžius, horizontalius spalvos didesniuose plaukų plotuose.

Faktai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pradėdami:

„LOreal Paris Preference Wild Ombres“ mažmeninė prekyba Australijoje kainuoja 19,45 USD
Australijoje yra tik du atspalviai (priešingai nei keturi JAV):
Ombre Nr


„LOreal Paris Preference
Wild Ombres“ mažmeninė prekyba Australijoje kainuoja 19,45 USD
Australijoje yra tik du atspalviai (priešingai nei keturi JAV):
Ombre Nr. 2 tamsiai blondinei iki vidutiniškai rudai (mes naudojome šią Kimberly)
Ombre Nr. 4 šviesiai šviesiaplaukei šviesiaplaukei (Kimberly išbandė tai blondine drauge)
Jei turite tamsius azijietiškus plaukus, deja, kol kas nė vienas spalvų pasirinkimas jums nerekomenduojamas
Patogu turėti draugą, kuris jums padėtų, todėl kalbant apie spalvų išdėstymą ant pakaušio, jūs turite ką nors ten, kur norite pateikti antrą nuomonę / kitą ranką.
Balinimo savybės nėra tokios stiprios kaip įprasti balikliai, todėl nesitikėkite, kad rezultatai bus tokie pat dramatiški, kaip matote ant dėžutės.

KAIP NAUDOTI LOREAL PARIS PARAMET W WILD OMBR�S

Skirstykite plaukus


Skirstykite plaukus
.

Pradėkite nuo pusiau švarių plaukų (riebūs plaukai neleis dažams kuo greičiau prasiskverbti), tada skirkite plaukus. Kodėl? Norint užtikrinti, kad apatinė plaukų pusė atkreiptų dėmesį į nusipelnotą Ombre. Padalinkite plaukus į du ar tris sluoksnius, pirmiausia dirbdami su apatiniais. Dirbkite greitai ir kruopščiai, nes tai reiškia, kad apatinis sluoksnis ilgiausiai bus paveiktas dažais, labiausiai juos šviesindamas.

Sekti instrukcijas


Sekti instrukcijas

Šepetys, pateiktas kartu su rinkiniu, yra gana nuostabus, naudokite jį vertikaliai, kad pirmiausia sukurtumėte akcentus, todėl ilgesnį laiką dažų veikiamos plaukų dalys šviesėja tik šiek tiek labiau nei kiti mūsų plaukai. Tada, kai sutvarkysite svarbiausius akcentus, užpildykite likusius plaukus, kuriuos norite turėti ombre efektu. Jei šepetys praleidžia jūsų plaukų dalis vėlesnei daliai, tiesiog naudokite pirštinius pirštais, kad išlygintumėte programą. Norėdami sukurti graduotą ombre efektą, dažus tepkite sunkiausia ranka prie plaukų pagrindo.

Būkite lengvas, plaukus aplink veidą
Plaukai aplink jūsų veidą yra patys geriausi, o tai reiškia, kad jie greičiausiai sugers dažus, todėl būkite lengvabūdžiai ir dirbkite šioje srityje paskutinį kartą, nebent norite, kad veidą įrėmintų lengvesni plaukai


Būkite lengvas, plaukus
aplink veidą
Plaukai aplink jūsų veidą yra patys geriausi, o tai reiškia, kad jie greičiausiai sugers dažus, todėl būkite lengvabūdžiai ir dirbkite šioje srityje paskutinį kartą, nebent norite, kad veidą įrėmintų lengvesni plaukai.

Stebėkite laiką

„LOreal Paris Preference Wild Ombre“ rinkinyje rekomenduojama dažyti plaukus nuo 25 iki 45 minučių


„LOreal Paris Preference
Wild Ombre“ rinkinyje rekomenduojama dažyti plaukus nuo 25 iki 45 minučių. Norėdami sužinoti, kokį stiprų ir dramatišką efektą galime pasiekti, Kimberly plaukuose dažus palikome 45 minutes. Rezultatas nebuvo toks dramatiškas, koks rodomas ant dėžutės. Kad įsitikintumėte, jog pasiekiate norimą spalvą, rekomenduojame po 25 minučių patikrinti plaukų sruogą, pirštuota ranka nuvalydami gaminį. Jei esate laimingas, nusiplaukite plaukus, jei ne, tada vėl užtepkite dažus ant sruogos ir leiskite jiems dar 5 minutes sėdėti, tikrindami, kol patenkinsite pasiektą spalvą.

Mūsų mintys

Apskritai tai buvo lengvas procesas (bet tai darėme kažkam kitam), o galutiniai rezultatai nebuvo tobuli, bet pakankamai profesionalūs, kad tai darytume dar kartą (ir sau, kai atsiskleidžia Azijos plaukų atspalvis)


Apskritai tai buvo
lengvas procesas (bet tai darėme kažkam kitam), o galutiniai rezultatai nebuvo tobuli, bet pakankamai profesionalūs, kad tai darytume dar kartą (ir sau, kai atsiskleidžia Azijos plaukų atspalvis). Mes bandėme „Wild Ombre“ rinkinys ant šviesių plaukų netrukus po to (rezultatus rasite Kimberly tinklaraštyje čia), o norint pasiekti puikų ombre efektą, jam prireikė tik 25 minučių apdorojimo laiko.

Leave A Comment