Grožio Paslaptys

KAIP VALYTI PLAUKŲ ŠEPEČIUS IR KOMBURUS

Posted by admin

Kaip ir makiažo šepetėliai, taip ir plaukų šepečiai bei šukos turėtų būti reguliariai valomi – ne tik ištraukiant į savo šepetėlį įdėtus benamius plaukus. Ar žinojote, kad jūsų plaukų šepetys sulaiko dulkes, kondicionierių, aliejų, plaukų produktą (pvz., Sausą šampūną) ir kitus mikrobus, apie kuriuos nenorite galvoti? Pagalvokite, kuo purvinamesni plaukai tampa tarp skalbimų, tada nešvarumai patenka į jūsų plaukų šepetėlį. Kažkaip šlykšti tiesa?

Ar žinojote, kad švarus šepetys, ypač apvalus šepetys arba šepetys, kuriuo naudojate plaukus pūsti, leis jums patirti daug didesnę plaukų įtampą, leisdama sukurti geresnį glotnumą ir blizgesį per džiovinimą?

KAIP VALYTI PLAUKŲ ŠEPEČIUS IR KOMBURUS

Bet kaip tinkamai išvalyti plaukų šepetėlius? Mes paprašėme kelių plaukų ekspertų patarimų ir patarimų, kaip užtikrinti, kad jų svarbiausios priemonės išliktų švarios


Bet kaip tinkamai
išvalyti plaukų šepetėlius? Mes paprašėme kelių plaukų ekspertų patarimų ir patarimų, kaip užtikrinti, kad jų svarbiausios priemonės išliktų švarios.

Kaip valyti plaukų šepetėlius

Irklavimo šepečių valymas


Irklavimo šepečių valymas

Vanduo gali įstrigti po irklo šepetėlio pagalvėle, todėl tikriausiai geriausia per dažnai nebėgti po vandeniu. Jei šepetys yra tikrai nešvarus, nuplaukite, kaip nurodyta aukščiau, bet leiskite daug laiko išdžiūti. Daugumoje irklavimo šepečių yra skylė, todėl stenkitės, kad į skylę nepatektų vandens. Arba galite naudoti šią skylę vandeniui išspausti!

Norėdami valyti nenaudodami vandens, patrinkite apvalų šepetį palei irklo šepetį, kad pašalintumėte dulkes ir plaukus


Norėdami valyti nenaudodami
vandens, patrinkite apvalų šepetį palei irklo šepetį, kad pašalintumėte dulkes ir plaukus. Jei tai darysite reguliariai, jums nereikės plauti vandeniu, dėl kurio įstrigs vanduo.

Valymo šukos

Nuimkite plaukus pirštais, tada nuplaukite po šiltu vandeniu, naudodami šampūną


Nuimkite plaukus pirštais,
tada nuplaukite po šiltu vandeniu, naudodami šampūną. Gali tekti valyti tarp dantų (kartais šukos surenka dulkes), o tam idealiai tinka dantų šepetėlis.
Šampūną nuplaukite po šiltu vandeniu ir nusausinkite plaukų džiovintuvu.

Valymo šepečiai (įskaitant apvalius šepečius)

Naudokite 2 šepečius ir patrinkite juos kartu, kad pašalintumėte laisvus plaukus


Naudokite 2 šepečius
ir patrinkite juos kartu, kad pašalintumėte laisvus plaukus. Jei neturite 2 šepetėlių, naudokite plačias dantų šukas.
Pašalinus visus palaidus plaukelius, šepetį paleidžiame po šiltu vandeniu ir švelniai šampūnu.
Nuplaukite šampūną ir išdžiovinkite fenu. Jei turite medinį šepetį, palikite natūraliai išdžiūti, nes per greitai išdžiovinus mediena gali suskilti.
Lengva, tiesa?

Bet ką daryti, jei plaukų šepetys pagamintas iš medžio ar plastiko? Aš paklausiau vyro, kuriuo pasitikiu kirpdamas plaukus, Barney Martin iš Barney Martin kirpyklų ir „Pantene“ ambasadoriaus patarimo, kaip valyti medieną ir plastikinius šepetėlius.

Plastikinių ir kitų ne medinių šepečių valymas


Plastikinių ir kitų
ne medinių šepečių valymas

Norėdami atsikratyti susikaupusių stiliaus produktų, paprasčiausiai įdėkite juos į šiltą muiluotą vandenį, tada pakratykite ir bakstelėkite, kad išeitų kuo daugiau vandens, ir palikite ant rankšluosčio, kol jie visiškai išdžius.

Medienos ar šerno šerių šepečių valymas


Medienos ar šerno
šerių šepečių valymas

Jei turite medinius ar šerno šerių šepetėlius, juos valydami turite būti labai atsargūs, nes mediena gali sugadinti, jei ji bus palikta vandenyje. Vietoj jų naudokite drėgną skudurėlį ir elkitės atsargiai.

Pasak Barney, jei norite šiek tiek paplušėti ant prabangių aukščiausio lygio Mason Pearson plaukų šepečių, jie yra su savo valymo šepetėliu


Pasak Barney, jei
norite šiek tiek paplušėti ant prabangių aukščiausio lygio Mason Pearson plaukų šepečių, jie yra su savo valymo šepetėliu. Patogu. Bet aš dar negalėjau pagrįsti kainos, nors draugai man sakė, kad jie nuostabūs. Vieną dieną.

Kaip reguliariai turėtumėte valyti plaukų šepetėlius?

Plačiau plaukų šepetėlius kas dvi savaites, tuo pačiu metu jūs taip pat turėtumėte valyti makiažo šepetėlius


Plačiau plaukų šepetėlius
kas dvi savaites, tuo pačiu metu jūs taip pat turėtumėte valyti makiažo šepetėlius. Tai užtrunka tik kelias minutes, o tada viskas gali išdžiūti kartu.

Leave A Comment