Grožio Paslaptys

KAIP NAUDOTI VEIDO VALYMO ALIEJŲ

Posted by admin

Daugelis iš mūsų buvo pakelti, kad nusipraustume veidą muilu, vandeniu ir daugybe purslų. Bet aš noriu pasakyti, kad jūs nedarote savo veidui jokių malonių! Atliekant šiuos du svarbius pakeitimus, nutinka kažkas gražaus:

1. pereikite nuo muilo prie valomojo aliejaus ir
2. Įtraukite muslino audinį, kad vanduo patektų į veidą, o ne purslų.

KAIP NAUDOTI VEIDO VALYMO ALIEJŲ

Valomasis aliejus ištirps makiažą, nešvarumus ir nešvarumus, tuo pačiu užtikrindamas būtiną drėgmę


Valomasis aliejus ištirps
makiažą, nešvarumus ir nešvarumus, tuo pačiu užtikrindamas būtiną drėgmę. Spuogai, sergantys spuogais, iš tikrųjų matys jūsų odą nusiraminančią, nes vietoj to, kad pašalintų aliejų (skatina odą sukurti daugiau), jūsų oda atšaldo ir sulėtina aliejaus gamybą, nes to nereikia. Kita vertus, sausos odos pacientai gauna pridėtų aliejų, kurių jums žūtbūt reikia, neišsausindami jūsų veido plovimo.

Be to, muslino audinio įtraukimas į lygtį sukuria ląstelių apykaitą, švelniai šveisdamas kasdien. O tai savo ruožtu palieka jums gražią, lygią odą iškart, bet laikui bėgant dar labiau. Ir tikrai galite įlipti ties blakstienų juosta, kad pašalintumėte vandeniui atsparų tušą ir akių kontūrą. Štai kaip:

ĮRANKIAI:


ĮRANKIAI:

Valomasis aliejus – Akivaizdu, kad mano mėgstamiausias „Amy Nadine Camellia“ valomasis aliejus ($) yra mano mėgstamiausias, nes beveik metus praleidau jį formuodamas, kad surasčiau tinkamą aliejų ir ekstraktų derinį (nugalėtojai buvo kamelijos aliejus, vynuogių sėklų aliejus, citrinų ir apelsinų žievelių aliejai ir medetkų ir arnikos ekstraktai). Kartu jie tikrai padeda nuraminti, maitina ir drėkina odą taip, kaip dar niekada nesijautėte. (Taip pat patikrinkite savo vietinį „Costco“, norėdami sužinoti, ar jiems liko su savo nario nuolaida!) Aš taip pat myliu šį prabangų ($$$) ir šį vieno žingsnio sapną ($$).
Muslino audinys – man patinka šis trijų ($ $) ir ekologiškų ($) rinkinys.

VEIKSMAI:


VEIKSMAI:

Paprastai aš pakartoju 11 ir 12 veiksmus keliolika kartų, kad galėčiau pasidaryti kiekvieną paskutinį makiažą. Tada nusausinkite veidą rankšluosčiu, tada naudokitės įprasta odos priežiūros programa (toniku, drėkikliu, serumu ar kuo nors, kas jums patinka!).

Leave A Comment