Grožio Paslaptys

KAIP DAŽYTI PLAUKŲ PRATTSIMUS, kad tiktų jūsų plaukų spalvai

Posted by admin

Aguest žinutė iš Elise Wright, buvusios grožio rašytojos ir dailių plaukų savininkės.

Visada turėjau suglebusius, nuobodžius plaukus. Galbūt pats nuobodžiausias grožio istorijos įvadas, bet tai tiesa. Mano plaukai yra rudi, tiesūs ir iš švelnesnės pusės. Blah.

KAIP DAŽYTI PLAUKŲ PRATTSIMUS, kad tiktų jūsų plaukų spalvai

Per savo grožio rašytojos ir bendrosios plaukų priežiūros entuziastės metus tikriausiai išbandžiau kiekvieną rinkoje esančią tirštinimo priemonę (šiais laikais prisiekiu „Fekkai Blowout Texturizer“)


Per savo grožio
rašytojos ir bendrosios plaukų priežiūros entuziastės metus tikriausiai išbandžiau kiekvieną rinkoje esančią tirštinimo priemonę (šiais laikais prisiekiu „Fekkai Blowout Texturizer“). Sausas šampūnas yra mano draugas, ir aš mėgstu kuodą ir viršutinį mazgą. Bet kai bandau nusivilkti plaukus ir atrodyti miela, tai nėra miela.

Radau vieną geriausių būdų tam atsilaikyti – balayage. Aš jau daugelį metų siūbavau šią išvaizdą (aš? Įstrigau plaukų griovelyje?), Nes, uždėjus šviesesnius rudus ir šviesius gabalėlius, plaukai tikrai suteikia tekstūrą ir kūną, kai noriu juos susidėvėti. Problema išspręsta? Maždaug. Aš žaisdavau su pratęsimais, bet maniau, kad jie bus ne starteris dėl mano balayage, ir aš neketinau išsiųsti brangių nuolatinių pratęsimų, kuriems reikia laiko ir priežiūros.

Kai „Irresistible Me“ man pasiūlė „Silky Touch“ spaustuką prailgintuose, aš buvau tarsi „o velnias taip, drauge“, tada supratau, kad jie tikriausiai neturės atspalvio, kuris atitiktų daugelį skirtingų rudų ir tamsiai šviesių bei raudonų plaukų


Kai „Irresistible Me“
man pasiūlė „Silky Touch“ spaustuką prailgintuose, aš buvau tarsi „o velnias taip, drauge“, tada supratau, kad jie tikriausiai neturės atspalvio, kuris atitiktų daugelį skirtingų rudų ir tamsiai šviesių bei raudonų plaukų. Ir jie to nepadarė. Bet jūs galite dažyti pratęsimus. Kas yra puiku, nes aš visada darau savo plaukų spalvą. Visada turi. Man patinka eksperimentuoti su tonais ir atspalviais ir galiu tai gauti taip, kaip man patinka (šalutinė pastaba: beveik dešimtmetį esu įjungta ir išjungta grožio rašytoja, kad galėčiau pasidaryti savimi šiek tiek pasitikėdama, bet taip nėra visiems).

Po daugybės pirmyn ir atgal, be galo daug laiko žiūrėdamas į save veidrodyje, nusprendžiau taip, kad savo plaukams pridedu dar šiek tiek šviesiai rudų ir šviesiaplaukių plaukų ir naudosiu tą pačią techniką savo naujai įgytoms priauginimams. . Vidutiniškai rudas atspalvis puikiai atitiko mano šaknis, tačiau mano šaknys yra tik pora centimetrų ilgio, todėl tam reikėjo magijos ir namų paryškinimo rinkinio.

Jei kada nors naudojote namų paryškinimo rinkinį, pvz


Jei kada nors
naudojote namų paryškinimo rinkinį, pvz., „L’Oreal Preference Glam Lights“ ir „Revlon Color Effect Highlights“ (nėra Australijoje), žinote, kad viskas yra apie strateginę vietą. Paguldžiau prailginimus plokščiu ant kartono gabalo ir pradėjau nuo galų, leidau 5–10 minučių pasėdėti, tada pradėjau plaukus aukštinti maždaug nuo pusės. Tai suteikia tą gražų laipsnišką efektą, pereinant nuo tamsos į šviesą, neatrodant panardinta.

„Irresistible Me“ plaukai yra visi žmogaus plaukai, todėl jie labai gerai nusidažo ir atrodo nepaprastai natūralūs. Su priauginimais elgiausi taip, lyg jie būtų mano pačios plaukai (tai esmė, ar ne?), O po to, kai išplaudavau dažus, plaukus kondicionavau rinkinyje esančiu kondicionieriumi. (Šoninė pastaba: kondicionierius, pateiktas su „Garnier Olia“ dažais, yra bene geriausias giluminis kondicionierius pasaulyje). Kai tik juos sukarpiau ir sušukavau plaukus, viskas vientisai susimaišė. Tikriausiai taip pat galėtumėte prisegti prailgintuvus, kad atliktumėte dažymo darbą, bet aš neturiu tam rankų raumenų.

Jei norite išbandyti priauginimus, bet turite daugiaspalvius plaukus, kaip aš, pasirinktinis priauginimo dažymas yra puikus būdas gauti tikslią išvaizdą


Jei norite išbandyti
priauginimus, bet turite daugiaspalvius plaukus, kaip aš, pasirinktinis priauginimo dažymas yra puikus būdas gauti tikslią išvaizdą. Ir kai jūs pagaliau nuspręsite pakeisti plaukų spalvą, galite tiesiog nudažyti priauginimus, kad jie atitiktų. Dabar, jei atleisite, veidrodyje žaviuosi pilnais, nuostabiais plaukais.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti dažant plaukų priauginimą:
Įsitikinkite, kad juos galima dažyti. Man pasisekė, kad „Irresistible Me“ plaukų priauginimai yra pagaminti iš žmogaus plaukų, todėl jie man leido juos dažyti kaip įprastus plaukus. Prieš atlikdami visą procesą įsitikinkite, kad sintetiniai plaukų priauginimai gali būti nudažyti, ir švaistykite dėžę plaukų dažų. Jei nesate tikri, atlikite pleistro testą apatinėje plėtinių pusėje.
Nedažykite jų jokiais senais plaukų dažais, derinkite spalvas ir gaukite tinkamą produktą. „L`Oreal“ ir „Revlon“ pakuotėse yra savų įrankių, kad namuose būtų lengva mirti.
Pagalvokite apie akcentų išdėstymą – jei turite 4 plaukų priauginimo juostas, kaip aš, sutelkkite daugiau akcentų aplink kraštus, kurie bus arčiausiai jūsų veido, todėl jie išliks vienoje vietoje su esamais akcentais, kurie jau įrėmina jūsų veidą.

Leave A Comment