Grožio Paslaptys

Grožio sutraiškymas: VICHY IDEALIA ODOS PRIEŽIŪRA

Posted by admin

Jūs, vaikinai, žinote, kad visada medžioju kokybiškas odos priežiūros priemones, todėl, kai man buvo išsiųsti keli daiktai iš „Vichy Idealia“ kolekcijos, buvau pasirengęs juos išbandyti.

Praėjo šiek tiek laiko, kol aš sukūriau šiuos gaminius, nes turėjau nusistovėjusią tvarką, kuri man pasiteisino, bet kai pagaliau pradėjau juos integruoti (po vieną), nenusivyliau!

Grožio sutraiškymas: VICHY IDEALIA ODOS PRIEŽIŪRA

ČIA MANO MINTYS VICHY IDEALIA LINE


ČIA MANO MINTYS
VICHY IDEALIA LINE.
NAKTINIS KREMAS „VICHY IDEALIA“

Šiuo metu tai mano naktinis kremas. Aš tuo gyvenu; prisiekiu juo; ir visiškai rekomenduoju visiems, kurie ieško itin sultingo drėkinančio naktinio kremo, kuris paliks jūsų odą elastingą ir švytinčią.

Šis tirštas, kreminis nakties drėkiklis iš pradžių buvo įbaugintas, nes turiu mišrų odą, todėl įsitikinau, kad lengvi odos drėkikliai buvo vienintelis dalykas, kuris man tiko, bet tai buvo tiesiog beprotiška!


Šis tirštas, kreminis
nakties drėkiklis iš pradžių buvo įbaugintas, nes turiu mišrų odą, todėl įsitikinau, kad lengvi odos drėkikliai buvo vienintelis dalykas, kuris man tiko, bet tai buvo tiesiog beprotiška!

Viskas yra apie jūsų naudojamų produktų kokybę ir vientisumą, todėl kai aš pagaliau išbandžiau tai, buvau toks patenkintas rezultatais. Mano oda rasoja nuo to momento, kai ją tepu naktį, iki to momento, kai pabundu ryte. Ir tai trunka amžinai, nes pakanka tik nedidelės sumos, kad visiškai apsidengtumėte savo veidą, taigi tai gerai išleisti pinigai!

RADIJO SERUMAS „VICHY IDEALIA“


RADIJO SERUMAS „VICHY
IDEALIA“

Šis serumas buvo specialiai sukurtas žmonėms, patiriantiems stresą, nuovargį, ir buvo pirmasis šios kolekcijos produktas, kurį įsimylėjau pakankamai, kad galėčiau naudoti kasdien.

Buvau kelias savaites praleidusi motinystės atostogas, kai gavau šios linijos pavyzdžius, kuriuos norėjau peržiūrėti, todėl buvau be miego ir nesijaučiau 100% panaši į save, o tai gali sukelti odos spalvos pasikeitimą, išsiskyrimą ir nuobodumą


Buvau kelias savaites
praleidusi motinystės atostogas, kai gavau šios linijos pavyzdžius, kuriuos norėjau peržiūrėti, todėl buvau be miego ir nesijaučiau 100% panaši į save, o tai gali sukelti odos spalvos pasikeitimą, išsiskyrimą ir nuobodumą. Taigi, tai buvo puikus mano odos priežiūros įprasminimas tuo metu.

Jis turi šiek tiek sunkesnę konsistenciją ir saldų aromatą, prie kurio turėjau prisitaikyti, nes nesu didelis kvapiųjų odos priežiūros gaminių asortimentas.

Tačiau tai tikrai suteikė mano odai reikalingą impulsą hiperpigmentacijai


Tačiau tai tikrai
suteikė mano odai reikalingą impulsą hiperpigmentacijai. Jūs turėtumėte pastebėti, kad jūsų odos išvaizda skiriasi tik per 8 dienas, ir aš galiu visiškai patvirtinti, kad aš padariau ir toliau palaikysiu šį nuostabų produktą!

VICHY ID�ALIA ODOS NUOLA

Aš tikrai nenaudojau „Idealia Skin Peel“, todėl negaliu pasakyti, kad tai yra būtinas šios kolekcijos produktas


Aš tikrai nenaudojau
„Idealia Skin Peel“, todėl negaliu pasakyti, kad tai yra būtinas šios kolekcijos produktas. Aš vis dar turiu gana pilną buteliuką, kurį norėčiau naudoti, todėl man iš tikrųjų įdomu sužinoti, ar kuris nors iš jūsų jį vartojo ir jei taip, kokios jūsų mintys ???

Apskritai, aš tikrai sutriuškinu „Vichy Idealia“ naktinį kremą ir „Radiance“ serumą. Aš įsitikinsiu, kad mano vaistų spintelė bus naudinga šiems produktams, kad galėčiau išlaikyti savo spindesį!

Leave A Comment