Grožio Paslaptys

Grožio sutraiškymas: DERMALOGICA ODOS PRIEŽIŪRA

Posted by admin

Sveiki nakvynės namų draugai, grįžau į kitą grožio apžvalgą ir šį kartą dalinuosi mintimis apie „Dermalogica“ odos priežiūros liniją. Jei stebite šį tinklaraštį, žinote, kad visada ieškau būdų, kaip pamaitinti odą kokybiškais produktais, o „Dermalogica“ atlieka savo darbą!

Šį prekės ženklą į savo odos priežiūros kolekciją įtraukiau maždaug prieš septynis mėnesius. Pagaliau ėmiausi žingsnio išbandyti ir labai džiaugiuosi rezultatais, kuriuos gavau išimtinai naudodamas pastarąsias 8 savaites.

Grožio sutraiškymas: DERMALOGICA ODOS PRIEŽIŪRA

ČIA MANO MINTYS DĖL DERMALOGICA ODOS PRIEŽIŪROS


ČIA MANO MINTYS
DĖL DERMALOGICA ODOS PRIEŽIŪROS

DERMALOGICA PRECLEANSE

Vaikinai, jūs žinote, kad man patinka perduoti rekomendacijas dėl odos priežiūros ir makiažo priemonių, todėl pasiruoškite „Get


Vaikinai, jūs žinote,
kad man patinka perduoti rekomendacijas dėl odos priežiūros ir makiažo priemonių, todėl pasiruoškite „Get.Your. Life“.

Šis valomasis aliejus yra tiesa. Kai sakau, kad šiuo produktu praktiškai galite pašalinti 90% makiažo priemonių, patikėkite, kad aš neperdedu! Tai taip pat pakelia sunkiai pašalinamus lūpų dažus (pvz., Mano išbandytas ir tikras lūpų dėmes ir „go-to Fall“ lūpų spalvas), taip pat vandeniui atsparius produktus. Žinoma, tai yra dvigubas darbas, maitinant odą ant viso to.

Šį gaminį naudokite sausomis rankomis ir įmasažuokite į sausą veidą ir akis


Šį gaminį naudokite
sausomis rankomis ir įmasažuokite į sausą veidą ir akis. Tada šlapias rankas masažuodami produktą į odą, po to nuplaukite drungnu vandeniu.

SPECIALUS VALYMO GELIS DERMALOGICA

Esu didžiulė švelnaus kasdienio valymo gelio gerbėja


Esu didžiulė švelnaus
kasdienio valymo gelio gerbėja. Iš tiesų šauniausia šiame produkte yra tai, kad tepant ir sumaišius su vandeniu jis nėra muilo, tačiau vis tiek putoja. Paprastai tai tepu po „PreCleanse“, bet aš jį naudojau kaip savo 1 žingsnį ir jis kruopščiai pašalina makiažą. Tai tikrai aukščiausio lygio veido prausiklis, kurį rekomenduoju žmonėms, turintiems visų tipų odą.

DERMALOGICA DIENINIS MIKROFOLIANTAS

Pirmas dalykas, kurį radau unikalų apie šį produktą, buvo tai, kad jis yra ryžių pagrindo miltelių šveitiklis


Pirmas dalykas, kurį
radau unikalų apie šį produktą, buvo tai, kad jis yra ryžių pagrindo miltelių šveitiklis. Niekada anksčiau nenaudojau šveitimo miltelių, todėl buvau malonu pabandyti. Norėdami jį naudoti, sušlapinau rankas ir purtydavau šiek tiek miltelių delnuose, trindavau jas kartu, kol susiformavo šiek tiek pastos, ir masažuodavau produktą ant veido maždaug 1 minutę. Mano pradinės mintys: tai tikrai itin švelnus šveitiklis. Tai yra veido prausiklio naudojimo priešakis ir puikus malonumas jūsų odai.

Kai kurios pagrindinės jo savybės yra tai, kad ji blizgina odą, kad būtų ryškesnė ir lygesnė veido spalva. Mano sužadėtinis yra net gerbėjas. Aš leidau jam vieną kartą naudoti šį šveitiklį ir kitą dieną radau jį po dušu šalia jo būtinų priežiūros priemonių! (Greitai pašalinau jį iš minėtos scenos! Jis turi gauti savo!) Taigi, mano namuose tai patvirtino pora!

DERMALOGICA ACTIVE DRĖGMAS


DERMALOGICA ACTIVE DRĖGMAS

Tai yra mano mėgstamiausias šios linijos produktas. Šis lengvas, be aliejaus drėkinamasis kremas yra bomb.com; Naudojuosi kasdien ir dosniai. Aš turiu mišrią odą ir linkusi labai riebaluotis visą dieną, todėl buvau atsargi, jei per daug tepiau odą. Man labiausiai patinka „Active Moist“ yra tai, kad jis iškart įsigeria į mano odą ir palieka ją elastingą. Jokių riebių likučių ar sunkumo, tiesiog lygi oda be blizgesio. Jei turite riebią odą, tai yra būtinas dalykas iš šios kolekcijos ir, kaip sakiau, aš taip pat derinu ir prisiekiu!

Leave A Comment