Grožio Paslaptys

GROŽIO PATARIMAI ŠVIEŽAI ŽIŪRĖTI DIENĄ PO NAKTIES

Posted by admin

Taigi jūs praleidote naktį ir galbūt tai perdarėte. Ei, tie nemokami kadrai patys negers! Bet kai suveikia signalizacija dėl darbo ir supranti, kad atrodai lyg tave partrenkė sunkvežimis, atėjo laikas atlikti rimtų žalų kontrolę. Taigi, kaip jūs einate nuo nulio iki pravažiuojamo neatsukdami laikrodžio atgal?

Šie greiti ir paprasti patarimai suteiks jums šviežią veidą kitą rytą, taigi jis bus beveik toks, kaip naktis niekada neįvyko. Bent jau tai pasakysite savo viršininkui.

GROŽIO PATARIMAI ŠVIEŽAI ŽIŪRĖTI DIENĄ PO NAKTIES

1


1
. Gerkite vandenį

Tai gali atrodyti ne kaip grožio patarimas, tačiau tonų vandens gėrimas yra raktas į šviežią, švytinčią odą, ypač po nakties, kai jūsų organizmui tikriausiai trūksta H20. Kitą dieną po vakarėlio negalite išgerti pakankamai vandens; nustatykite sau valandinius tikslus, naudodami vandens butelio žymes, arba išbandykite šiuos patogius triukus, ir pastebėsite, kad ne tik atrodote žvalesnė ir budresnė, bet ir jaučiatės geriau.

2


2
. Šaltas dušas

Greitai ištaisyti pūstą odą ir paraudimą? Praleiskite aštuntąjį snaudimo mygtuką ir leiskite vėsiai nusiprausti tiek laiko, kiek pakęsite, kad padėtų pagyvinti odą ir pagerinti kraujotaką. Tai taip pat apgaus jus, kad atrodytumėte budresni, todėl netgi galite pabėgti nepasakę niekam darbe, kad praleidote vėlai.

3


3
. Drėgmė

Jei turite laiko kitą rytą, padovanokite sau gerą šveitimo priemonę ir užtepkite veidą drėkinančia kauke. Jūsų oda atsigaus taip reikalingos drėgmės ir maistinių medžiagų, todėl vėl atrodysite mažiau kaip Frankenšteinas ir labiau panaši į save. Vėliau uždėkite brangiausią ir storiausią drėkinamąjį kremą ir dirbkite ilgiau, nei įprastai. Jūsų prasta, dehidratuota oda godžiai viską sušlapins, o mini masažas padės kraujui cirkuliuoti ir sumažins patinimus. Vietoj storo, sunkaus pagrindo, apsvarstykite galimybę naudoti tonuotą drėkinamąjį kremą, kuris padėtų odai išlaikyti drėkinamą ir ryškią visą dieną.

4


4
. Akys

Kai pavargote, papildomas makiažas nepadeda. Tiesą sakant, tai iš tikrųjų gali priversti jus dar labiau pavargti. Geriausia yra sutelkti dėmesį į tai, kad jūsų akys spragtų, todėl po nakties laikykitės pagrindų: susiraitykite blakstienas, naudokite ilginamąjį tušą, venkite bet kokių akių šešėlių ar akių kontūro ir galbūt naudokite baltą pieštuką ant savo vandens linijos žvalios akys. Rezultatas? Ryškios akys ir greitesnė grožio rutina.

5


5
. Spalva

Dabar atėjo laikas grąžinti šiek tiek spalvų į negyvus, negyvus skruostus (tik juokauji, bet ne dėl spalvos). Patepkite skaistinančius skaistalus ant skruostikaulių (pudra gali būti sunki ant dehidratuotos odos) ir suteikite lūpoms lengvą spalvą. Pasirinkite švelniai rausvą ar koralą, kad papildytumėte savo natūralų odos atspalvį, bet ne pribloškiantis ar šiurkštus. Venkite ryškiai raudonų ar bet kokio purpurinio atspalvio, nes jie gali išplauti jūsų odą ir suteikti jums panašų į lavoną išvaizdą. Tokiu atveju nudažykite, nebent tai yra jūsų išvaizda.

6


6
. Žymeklis

Norėdami gauti galutinį slaptą ginklą, pasiimkite savo mėgstamą žymeklį. Laikykite jį lengvą ir šiek tiek patrinkite virš skruostikaulių, vidiniuose akių kampučiuose ir po antakių lankais. Suteiksite sau labai reikalingą ryškumą neperžengdami borto ir atrodysite daug gyvesnis nei pabudę (ne todėl, kad tai padaryti sunku).

Leave A Comment