Grožio Paslaptys

GROŽIO APŽVALGA: RIMMEL LONDON LASTING FINISH 25 HR FOUNDATION and CONCEALER + SWATERS ON DARK OD

Posted by admin

Pavasaris oficialiai atėjo ir aš į savo makiažo rotaciją įtraukiau naują „Rimmel London Lasting Finish 25 HR Foundation“ ir korektorių, kad naujam sezonui suteikčiau daugiau grožio.

Kai išgirdau apie šiuos produktus, akimirksniu norėjau patekti į juos! Šiomis dienomis daugiau dėmesio skyriau odos priežiūrai, todėl laikiausi minimalistinio požiūrio į makiažą ir šios lengvos formulės pasirodė mano laiku.

GROŽIO APŽVALGA: RIMMEL LONDON LASTING FINISH 25 HR FOUNDATION and CONCEALER + SWATERS ON DARK OD

Čia yra mano mintys apie RIMMEL LONDON paskutinį finišo 25 HR kvėpuojantį pamatą ir konsalerį


Čia yra mano
mintys apie RIMMEL LONDON paskutinį finišo 25 HR kvėpuojantį pamatą ir konsalerį.

Bet kada, kai keičiasi sezonas, atnaujinu odos priežiūros ir makiažo procedūras, kad papildyčiau orą, todėl šie produktai pasirodė mano laiku. Tai yra mano pirmieji įspūdžiai po kelių nešiojimų.

RIMMEL LONDON LASTING FINISH 25 HR ILGO DĖVĖJIMO FONDAS + TEMPOS ODOS PAVIRŠIAI


RIMMEL LONDON LASTING
FINISH 25 HR ILGO DĖVĖJIMO FONDAS + TEMPOS ODOS PAVIRŠIAI

Šis pamatas yra vidutinio padengimo ir aukštos raiškos apdaila.

Jis nėra storos konsistencijos, kaip pagrindai, kuriuos paprastai dėviu, tačiau jis buvo lygus ir suteikė matinį paviršių


Jis nėra storos
konsistencijos, kaip pagrindai, kuriuos paprastai dėviu, tačiau jis buvo lygus ir suteikė matinį paviršių. (Kuris man patinka!)

Tai suteikė deramą aprėptį visą dieną, bet nemanau, kad visą laiką atrodė nepriekaištingai. Tikrai reikalingi prisilietimai. Jei tikrai norite pratęsti dilimą, rekomenduoju su šiuo produktu naudoti reguliavimo miltelius.

Išbandžiau „Mocha“ ir „Deep Mocha“ atskirai ir iš tikrųjų nustebau, kaip gerai jie atrodė


Išbandžiau „Mocha“ ir
„Deep Mocha“ atskirai ir iš tikrųjų nustebau, kaip gerai jie atrodė. Kadangi tai yra vidutinio padengimo, pastatomas pamatas, aš nepastebėjau didelio skirtingo atspalvių skirtumo, kuris kadaise buvo tepamas ant mano veido, tačiau „Mocha“ davė geriausią rezultatą.

Linijoje yra 16 atspalvių, ir aš paprašiau peržiūrėti tamsesnių atspalvių pavyzdžius. Tikiuosi, kad jos gaus daugiau atspalvių už „Deep Mocha“, kuris šiuo metu yra tamsiausias variantas, moterims, turinčioms dar daugiau malanino magijos, nes tam yra visiškai rinka.

„RIMMEL LONDON LASTING FINISH 25 HR“ KVĖPUOJAMAS „CONCELEAR“ + TEMPINĖS ODOS LAIKIKLIAI


„RIMMEL LONDON LASTING
FINISH 25 HR“ KVĖPUOJAMAS „CONCELEAR“ + TEMPINĖS ODOS LAIKIKLIAI

Pirmą kartą naudodama buvau patenkinta šio korektoriaus, kurio šešių atspalvių konsistencija ir lengvas, tačiau kreminis konsistencija. Joje yra pritvirtinta kempinė, leidžianti ją lengvai uždėti, bet aš naudoju grožio maišytuvą, kad galėčiau išgauti išvaizdą.

Šis maskuojamasis kremas yra labai kreminis, puikiai dengiamas ir pasižymi tinkama išliekamąja galia


Šis maskuojamasis kremas
yra labai kreminis, puikiai dengiamas ir pasižymi tinkama išliekamąja galia.

Tai yra tam tikrų kolekcijos tamsesnių atspalvių pavyzdžiai. Vėlgi, čia tikrai yra vietos įtraukti ir daugiau atspalvių. Mano pageidaujamas šio korektoriaus atspalvis yra 400 Medium Dark; tai suteikė mano paakių sričiai akimirksniu impulsą ir kaip pirmą kartą mėtanti mėnesio amžiaus, aš čia už tai, medžiok!

Apskritai, aš esu patenkinta rezultatais, gautais naudojant šiuos produktus, ir toliau juos keisiu dėl savo grožio išvaizdos


Apskritai, aš esu
patenkinta rezultatais, gautais naudojant šiuos produktus, ir toliau juos keisiu dėl savo grožio išvaizdos.

Be to, už nuostabų kainą už mažiau nei 10 USD už fondą ir maskuoklį (galima įsigyti mažmeninės prekybos tinkluose), jūs gaunate savo pinigus ir tada

Leave A Comment