Grožio Paslaptys

GRAŽUMAS TURI TURĖTI: Nagų lakų šalinimo servetėlės

Posted by admin

Jei esate kažkas panašaus į mane, visada pamiršite nuimti nagų laką ir bandyti užklijuoti naują laką likus maždaug 5 minutėms, kol turėsite išbėgti pro duris. Kalbėk apie blogą laiką. Jei tik nagų laką būtų galima nuvalyti, kai esate gerai, aš beveik sušnypščiau iš džiaugsmo, kai prieš kelerius metus atradau nagų lako valymo servetėles. Mažų talpyklų viduje buvo iš anksto sudrėkintos pagalvėlės / servetėlės, o tai reiškia, kad nagų laką nuimti buvo paprastas ir lengvas procesas, kurį galima atlikti bet kurioje vietoje – nuo taksi galo iki sėdėjimo prie darbo stalo.

Šios servetėlės ​​taip pat yra naudingos, kai išvykstate atostogų metu ir norite pakeisti lako spalvas, kol esate toli, o paimti visą butelį skysto nagų lako valiklio tiesiog nėra idealu.

GRAŽUMAS TURI TURĖTI: Nagų lakų šalinimo servetėlės

Mūsų 4 mėgstamiausios nagų lako valymo servetėlės ​​rinkoje


Mūsų 4 mėgstamiausios
nagų lako valymo servetėlės ​​rinkoje

Valomosios servetėlės ​​„Revitanail“
Aš myliu bet ką „Revitanail“, todėl, kai supratau, kad jie turi nagų lako valymo servetėles, žinojau, kad turiu tai išbandyti. Kaip ir kiti jų produktai, jie neabejotinai padeda pagerinti jūsų nagų sveikatą drėkinančiu vitaminu E ir be acetono, nedirginančia formule. Talpykla yra dvigubai sandari, kad trinkelės neišdžiūtų. Trinkelės yra ant plonos pusės, todėl galite naudoti keletą, kad patektumėte į tamsius ir storus lako sluoksnius.

Kaina: 5,95 USD
Pakuotės dydis: 30 servetėlių
Pirkite: Priceline arba David Jones


Kaina: 5,95 USD
Pakuotės
dydis: 30 servetėlių
Pirkite: Priceline arba David Jones

„Swisspers“ nagų lako valymo priemonės
Jei esate priklausomas nuo „Swisspers“ veido servetėlių, įsimylėsite jų nagų lako valymo įklotus. Su storais įklotais ir vaistu, kuriame nėra acetono ir yra maistingų ingredientų, tokių kaip vitaminas E ir alijošius, tai netrukdo nusipirkti nagų lako šalinimo.

Kaina: 4,95 USD
Pakuotės dydis: 36 servetėlės
Pirkite iš: „Priceline“


Kaina: 4,95 USD
Pakuotės
dydis: 36 servetėlės
Pirkite iš: „Priceline“

„Sportsgirl“ pašalinkite ją – nagų lako valymo servetėlės
„Sportsgirl“ grožis nuėjo ilgą kelią nuo jo pasirodymo prieš 4 metus. Turėdama produktų liniją, kuri tęsiasi nuo mados iki gyvenimo būdo ir grožio, „Sportsgirl“ pirkėjų komanda, matydama, tikrai žino populiariausią produktą. Panaši kompozicija, pavyzdžiui, nagų lako valikliui skirtos peržiūros servetėlės, „Sportsgirl“ nagų lako valymo servetėlės ​​yra plonos pusės, tačiau pakuotėje yra 50 (!). Panašu, kad pakuotėje ar internete nėra ingredientų sąrašo, tačiau jie maitina ir nėra acetono kvapo.

Kaina: 4,95 USD
Pakuotės dydis: 50 servetėlių
Pirkite iš: „Sportsgirl“ parduotuvėse arba internete „Sportsgirl


Kaina: 4,95 USD
Pakuotės
dydis: 50 servetėlių
Pirkite iš: „Sportsgirl“ parduotuvėse arba internete „Sportsgirl.com.au“

Batai drėkinamosios nagų lako nuėmiklių servetėlės
Tai buvo pirmosios nagų lako valymo servetėlės, kurias kada nors nusipirkau atostogų metu Londone, nes nesupakavau butelio nagų lako ir servetėlių, ir tai tikriausiai yra mano mėgstamiausia. Su tekstūruotu įklotu nagų lakas greitai pašalinamas tik kelias sekundes, o drėkinamoje acetono neturinčioje formulėje yra lanolino ir vitamino E. Vienintelis nedidelis skundas yra tas, kad lanolinas gali palikti aplink jūsų nagus nedidelę aliejaus plėvelę, kuri nėra Tai nėra taip blogai, kai pašalini raudoną nagų laką, nes spalva nustoja dėmėti odelių ir odos aplink nagų lovą.

Kaina: 1,50
Pakuotės dydis: 15
Pirkite iš: batų parduotuvių arba internetu (neišsiunčiama į Australiją)


Kaina: 1,50
Pakuotės dydis:
15
Pirkite iš: batų parduotuvių arba internetu (neišsiunčiama į Australiją)

Atskleidimas: „Swisspers“ ir „Revitanail“ nagų lako valymo servetėlės ​​mums buvo perduotos redakcijai apsvarstyti.

Leave A Comment