Grožio Paslaptys

GARNIER FRUCTIS PAPRASTAS ALIEJUS: ŠIĄ VASARĄ LAIKYTI PLAUKUS IR SVEIKI PLAUKUS

Posted by admin

Vasara – paplūdimių, baseinų ir daugelio saulėje praleistų valandų laikas. Tai mėgstamiausias metų laikas kiekvienam, bet taip pat svarbu prižiūrėti plaukus (ir odą su kokybiška SPF30 +). Dėl to leiskite man pakalbėti apie plaukų aliejų.

Esu įsitikinęs, kad esate sutrikęs, kodėl dėsite aliejų į plaukus, nes aliejų plaukuose mes dažnai prilyginame nešvariems riebiems plaukams, kuriuos turime plauti. Bet duok man sekundę paaiškinti. Dažniausiai plaukų ašies galai yra labiausiai veikiami elementų ir karščio formavimo priemonių ir yra iš esmės negyvi plaukai. Plaukų aliejus padeda išlaikyti plaukų ašį minkštą ir atrodyti sveiką, todėl visus metus galite turėti ilgai bėgančias spynas. Po visų suskaidytų galų ir lūžių nėra graži išvaizda, ir vienintelis būdas jų atsikratyti yra apsilankymas kirpykloje, kad juos nupjautų. Norint, kad kirpėjai apsilankytų porą metų, išlaikydami plaukus sveikus ir gyvus, kelis kartus per savaitę tiesiogine prasme plaukus aptepame plaukų aliejumi, ypač po paskutinės kelionės į Tailandą, kur buvome baseine, paplūdimyje ir už jo, ir saulė.

GARNIER FRUCTIS PAPRASTAS ALIEJUS: ŠIĄ VASARĄ LAIKYTI PLAUKUS IR SVEIKI PLAUKUS

Vienas iš mūsų mėgstamiausių šiuo metu rinkoje esančių plaukų aliejų yra „Garnier Fructis Miraculous Oil RRP“, kurio kaina yra 11,95 USD


Vienas iš mūsų
mėgstamiausių šiuo metu rinkoje esančių plaukų aliejų yra „Garnier Fructis Miraculous Oil RRP“, kurio kaina yra 11,95 USD. Sudėtyje yra maistingų ingredientų, tokių kaip argano aliejus, kuris nėra sunkus plaukams, o tai tikrai turi būti vonios spintelė. Jūsų plaukai tampa ypač švelnūs ir šilkiniai, todėl juos galima naudoti visų tipų plaukams.

Kaip naudoti stebuklingą „Garnier Fructis“ aliejų:

Plaukite rankomis plaukus ant drėgnų ar sausų plaukų, palikdami plaukus iškart blizgančius ir lygius


Plaukite rankomis plaukus
ant drėgnų ar sausų plaukų, palikdami plaukus iškart blizgančius ir lygius. Venkite aliejaus ant šaknų.
Prieš plaudami naudokite ją kaip plaukų kaukę. Įdėkite sveiką kiekį plaukų (laikykitės atokiau nuo šaknų) ir palikite juos maždaug 30 minučių, kad padidintumėte drėgmės kiekį prieš šampūną.
Įlašinkite kelis lašus į kondicionierių ar gilų kondicionierių, kad pagerintumėte maistą
Kiek reikia vartoti „Garnier Fructis Miraculous“ aliejų?
Trumpiems arba švelniems plaukams: 5 centų monetos dydžio į delną turėtų pakakti, maždaug vieno buteliuko siurblio.

Ilgiems ar storiems plaukams: į delną išpilstykite 20 centų monetos dydį, maždaug du tris butelio pompas.

Kodėl šią vasarą reikia ieškoti aptakių blizgančių plaukų?


Kodėl šią vasarą
reikia ieškoti aptakių blizgančių plaukų?

2014 m. Pavasario / vasaros pasirodymuose Niujorko, Londono, Milano ir Paryžiaus kilimo ir tūpimo takuose puošėsi paprasti ir švelnūs plaukai. Nors mes mėgstame šokinėjančius, stambius plaukus, mes norėtume kaskart suteikti plaukams atokvėpį nuo plaukų formavimo priemonių, kad neišbyrėtų galai ir lūžiai.

Dabar „Facebook“ puslapyje peržiūrėkite „Garnier Fructis Miraculous Oil“ apžvalgas ir šiandien pasiimkite butelį prekybos centruose, įvairiose parduotuvėse, pasirinktose vaistinėse ir nepriklausomose parduotuvėse


Dabar „Facebook“ puslapyje
peržiūrėkite „Garnier Fructis Miraculous Oil“ apžvalgas ir šiandien pasiimkite butelį prekybos centruose, įvairiose parduotuvėse, pasirinktose vaistinėse ir nepriklausomose parduotuvėse.

Leave A Comment