Grožio Paslaptys

ANGLINĖS VEIDO KAUKĖS MUMS NEĮTRAUKTOS

Posted by admin

Iam apsėstas veido kaukių. Ypač viskas, kas išvalo ir sumažina poras, sumažina riebumą ir išlygina odos atspalvį. Aš turiu visą stalčių, pilną molio kaukių, lakštinių kaukių, o dabar kaukes nulupu didžiąja dalimi dėl dviejų pastarųjų kelionių į Ameriką, kur praleidau per daug laiko Sephoroje.

Praėjusiais metais per savo kelionę į LA aš padariau kaukę ir išėjau iš Sephora su 6 skirtingomis kaukėmis – 3 lakštinėmis kaukėmis (Dr Jart, SK-II ad Boscia) ir bandomuoju paketu, kuriame buvo 3 Boscia Peel Off kaukės. Supratau, kad jau turiu pakankamai žievelių ir rūgščių kaukių, tad kodėl gi neišbandžius šios anglies tendencijos, kuri šiuo metu vyrauja grožio pasaulyje.

ANGLINĖS VEIDO KAUKĖS MUMS NEĮTRAUKTOS

Kuo naudinga aktyvuota anglis?


Kuo naudinga aktyvuota
anglis?

Prieš eidami prie židinio, griebdami gabalą anglies ir patrindami ją ant veido, turėtume paminėti, kad jums reikia aktyvintos anglies, nes ji apdorota taip, kad ne tik trintumėte suodžius į veidą. Įrodyta, kad aktyvintosios anglies milteliai tūkstančius kartų viršija savo paties masę kenksmingose ​​medžiagose, todėl tai yra populiarus veido kaukių ingredientas.

Aktyvinta anglis yra puikus odos priežiūros produktų ingredientas, nes ji gali pasigirti grožio nauda odai, nes dėl savo adsorbcijos galių iš užsikimšusių porų ištraukia aliejų, nešvarumus, bakterijas ir kitas mikrodaleles


Aktyvinta anglis yra
puikus odos priežiūros produktų ingredientas, nes ji gali pasigirti grožio nauda odai, nes dėl savo adsorbcijos galių iš užsikimšusių porų ištraukia aliejų, nešvarumus, bakterijas ir kitas mikrodaleles. Taip padedant jums gauti nepriekaištingą odą.

Mano 3 mėgstamiausios anglies veido kaukės

Dr Jart Pore minimalistinė juodos anglies lakštinė kaukė
Pirmiausia, aš amžinai buvau apsėstas „Dr Jart“ produktų, net nesuprasdamas, kad jie yra korėjietiškas grožio prekės ženklas


Dr Jart Pore
minimalistinė juodos anglies lakštinė kaukė
Pirmiausia, aš amžinai buvau apsėstas „Dr Jart“ produktų, net nesuprasdamas, kad jie yra korėjietiškas grožio prekės ženklas. Taigi logiška, kad esu apsėstas jų anglies lakštinės kaukės (taip pat ir su kitomis jų lakštinėmis kaukėmis). Trys pagrindiniai „Dr Jart Pore“ minimalistinės juodos anglies lakštinės kaukės ingredientai yra aktyvuota Korėjos anglis, šaltmėtės ekstraktas ir argininas, kad būtų pasiekti nuostabūs detoksikacijos ir porų sutraukimo rezultatai.

Sujungus populiarią lakštinių kaukių tendenciją su aktyvuota anglimi, tai yra vienas iš labiausiai privalomų išbandyti produktų mano knygoje. Po naudojimo mano oda pasijuto žvalesnė ir švaresnė. Dabartinė informacija nėra prieinama Sephora Australijoje. Aš pasiėmiau tai iš „Sephora“, būdamas JAV, po to, kai sulaukiau daugybės mano draugo atsiliepimų, ir jis turi atvykti į Australiją kuo greičiau.

„Boscia Luminizing Black Peel Off“ kaukė


„Boscia Luminizing Black
Peel Off“ kaukė

Dėka „Facebook“ ir vaizdo įrašų apie nuplėštas juodas kaukes norėjau tai išbandyti. Žinoma, visi, įskaitant „Daiso“ su savo 2,80 USD kainuojančiais produktais, turi juodą nulupamą kaukę. Bet „Boscia“ šviečianti juoda kaukė „Peel Off“ yra viena geriausių, ji panaši į porų juostelę, tačiau geriau dėl aktyvuotos juodosios anglies, kuri sugeria riebalų perteklių, sumažina porų išvaizdą ir lengvai nušveičia odą. Pridėtos vitamino C ir kitų antioksidantų sudedamosios dalys padeda sumažinti hiperpigmentaciją, sumažina dideles poras, sumažina smulkias raukšleles ir raukšles, kovoja su riebalų pertekliumi ir pašalina užsikimšusias spindinčios odos priemaišas.

Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie kruopščiai tikrina porų juostelę, kai ją nuplėšite, aš tikiu, kad kaukę apžiūrėjus po jos bus daug maloniau


Jei esate vienas
iš tų žmonių, kurie kruopščiai tikrina porų juostelę, kai ją nuplėšite, aš tikiu, kad kaukę apžiūrėjus po jos bus daug maloniau. Vėlgi, tai tik JAV gaminamas „Sephora“ produktas, tačiau pirštai perbraukė netrukus į Australiją. Tuo tarpu gaukite draugą, kuris JAV privalo įsigyti jums vieną.

„Boscia“ anglies poras mažinanti hidrogelinė kaukė

Kita diena, kita lakštinė kaukė


Kita diena, kita
lakštinė kaukė. Ar paminėjome, kad negalime atsispirti anglies ar lakštinėms kaukėms, susijusioms su „Sephora“? „Boscia Charcoal Pore-Minimizing Hydrogel“ kaukė yra puiki alternatyva anglies lakštų kaukei „Dr Jart“. Pagaminta iš bambuko anglies, ji daro viską, ką turėtų daryti anglies lakštinė kaukė – sumažina porų išvaizdą, taip pat padeda nupiešti inkštirus ir baltus taškus. Ši dviejų dalių lakštinė kaukė taip pat yra natūraliai giliai valoma, be konservantų, dirbtinių kvapiklių, spalvų, etanolio alkoholio ir glitimo.

Kiti išbandyti anglies gaminiai:

Kadangi 3 anglimi užpiltų produktų niekada nepakanka, turime šiuos 4 produktus


Kadangi 3 anglimi
užpiltų produktų niekada nepakanka, turime šiuos 4 produktus

„Dermalogica“ anglies gelbėjimo kaukė iš „AdoreBeauty“

Gegužė Lindstromas – „Net-A-Porter“ problemos sprendimo priemonė


Gegužė Lindstromas –
„Net-A-Porter“ problemos sprendimo priemonė

„Caolion Blackhead Steam Pore Pack“ iš „Sephora Australia“
Erno Laszlo detoksikuojantis valomasis aliejus iš „Sephora Australia“
„Erno Laszlo Exfoliate & Detox Hydrogel“ kaukė iš „Sephora Australia“
„Body Shop Himalayan Charcoal Purifying Glow“ kaukė
Taip „ASOS“ pomidorų anglies detoksikuojančiai popieriaus kaukei
O, K! ASOS „Deep Clean“ daugiapakopė kaukė su medžio anglimi

Leave A Comment