Grožio Paslaptys

5 PATARIMAI IR PATIKRINIMAI, LENGVAI LENGVANTI GROŽĮ

Posted by admin

Tikrai apibūdinčiau save kaip einančią merginą, o mano grožio rutina turi atitikti mano gyvenimo būdą. Yra atvejų, kai mieliau miego, nei pabudusi pasidaryti makiažą ar pasidaryti sau naują manikiūrą. Štai kodėl aš išmokau naršyti savo asmeninės priežiūros kraštovaizdyje, pateikdamas keletą greitų ir lengvų patarimų, kurie palengvina kelionių grožį. Patikrink juos.

1. NAUDOKITE DAUGIAPUSIŠKĮ MAKIAŽĄ.

5 PATARIMAI IR PATIKRINIMAI, LENGVAI LENGVANTI GROŽĮ

Daugiafunkcinės grožio prekės tikrai yra geriausias makiažo mėgėjo draugas, ypač kai jums reikia laiko! Produktai, kuriems kelios užduotys gali palengvinti daugybę rūpesčių dėl to, kad reikia pakuoti kelis produktus, taip pat reikalauja spėlioti kuriant dienos išvaizdą


Daugiafunkcinės grožio prekės
tikrai yra geriausias makiažo mėgėjo draugas, ypač kai jums reikia laiko! Produktai, kuriems kelios užduotys gali palengvinti daugybę rūpesčių dėl to, kad reikia pakuoti kelis produktus, taip pat reikalauja spėlioti kuriant dienos išvaizdą. Vienas iš mano mėgstamiausių daugkartinio naudojimo produktų yra „Tyra Beauty Light“ lazdelių paryškintuve. Tai ne tik daro nuostabų paryškinimo priemonę, bet ir naudoju ją kaip akių šešėlį. Skaidrus tušas taip pat gali būti naudojamas kaip antakių gelis ir atvirkščiai. Nebijokite šiek tiek kūrybiškai naudotis savo produktais, tačiau būtinai perskaitykite etiketes ir atlikite tyrimus, kad įsitikintumėte, jog nenaudojate produkto taip, kad galėtumėte pakenkti.

2. PAKEISKITE nagų lipdukus ar prispausdami nagus.

Man labai blogai išlaikyti nagus. Esu šiek tiek taupi šiame skyriuje, todėl mano manikiūro priežiūra reikalauja mano pastangų. Jei aš skubu, mažiausia mano problema yra musių nagų turėjimas. Turėti „glam mani“ yra beveik apgaubimas, ir aš tai turiu galvoje pažodžiui. Viena iš mano laiko taupančių alternatyvų nagų lakavimui yra nagų įvyniojimas ar madingi nagų prispaudimai (nemiega ant pasakiškų prispaudimų jėgos!). Keletas mano mėgstamiausių prekių ženklų yra „NCLA“, „Sally Hansen Salon Effects“ ir „imPress“.

3


3
. LAIKYKITE VEIDO VALYTUVUS VISADA.

Kelionėje vykstantis grožis ne visada tinka ryto šurmuliui, jis taip pat taikomas popietės ir (arba) vakaro skubėjimui! Štai kodėl visada yra puiki mintis išlaikyti makiažo servetėles po ranka. Aš dažnai patepu akis, o kartais tai lemia nudžiūvusį akių pieštuką ar suteptą tušą. Patogu turėti makiažo servetėles yra puikus būdas greitai sutvarkyti makiažą. Jei einate iš biuro į sporto salę, veido servetėlės ​​taip pat praverčia, nes nenorite užsikimšti porų makiažu, kol dirbate prakaitas.

4


4
. DĖKITE NAUDOTI GROŽIO MĖGINIUS.

Kiek kartų esate gavę grožio pavyzdžių iš prenumeruojamos dėžutės ar grožio skaitiklių ir leidę jiems rinkti dulkes, nes jų nenaudojote? (Jei esate tokio produkto narkomanas kaip aš, tikriausiai galvojate: „Mergaite, niekada!“, LOL) Naudoti savo grožio pavyzdžius yra labai draugiška keleiviams, nes jie neužima daug vietos ir paprastai yra lengvai supakuojami. naudoti. Rankinėje laikau avarinio makiažo maišelį, kuriame yra mėginio dydžio grožio produktų, tokių kaip tušas, maskuojamasis rašiklis, akių kontūro pieštukai, losjonas, maža akių šešėlių paletė (kurią aš taip pat naudoju kaip skaistalus) ir lūpų dažai. Tai yra mano „go-to“ produktai kasdien, nepaisant to, ar dėviu visą makiažo veidą, ar ne. Tai mano maža mobilioji tuštybė!

5


5
. PRIIMKITE MOTO, KAD MAŽIAU DAUGIAU.

Mažiau iš tikrųjų yra daugiau, kai trūksta laiko pagal savo grožio režimą. Ši taisyklė taikoma produktų kiekiui, kurį laikote po ranka (aš laikau apie 6 produktus savo kelionių makiažo krepšyje), taip pat produktų, kuriuos naudojate, kiekiui. Dėl grožio kelyje praleidžiu pagrindą, užtepu šiek tiek maskuoklio, kad veido išvaizda būtų gana paprasta, pridedu tušo (o gal ir akių kontūro) ir leidžiu lūpoms pavogti pasirodymą paryškinta spalva. Kai kuriomis dienomis dramatiškai žvelgiu su katės akių ir lūpų balzamu. Tai skiriasi, bet jei leisite vienai veido daliai skirti greitą grožio išvaizdą, tai bus lengva atlikti.

Leave A Comment