Grožio Paslaptys

10 slydimo suknelių, kurių jums reikia, ir kaip jas dėvėti

Posted by admin

Jei šiuo metu yra vienas toks sezoninis kūrinys, kuris yra toks karštas, tai slystanti suknelė. Nesvarbu, ar tai klasikinis šilko numeris, ar nėriniai, ar trikotažas, ar medvilnė, ar raštuotas, ar paprastas, tai svarbu. Kaip matėme aukščiau apie „Rumi Neely“ iš „Fashion Toast“, šleifinė suknelė per pastaruosius metus buvo labai sugrįžusi, didžiąja dalimi dėka savo originalios plakato merginos Kate Moss. Kartu su šilko marškinėlių prekės ženklu „Equipment“ partnerystė paskatino „Kate Moss for Equipment“, kuri apima keletą drabužių su slidėmis.

Tada yra tokie kaip Selena Gomez, Rihanna, Gigi Hadid, Kendall Jenner ir panašūs dalykai, kurie padėjo vėl sugrąžinti žvilgsnį į stiliaus puslapius po to, kai tai padarė originalios suknelių karalienės – Kate, Jennifer Aniston ir Gwyneth Paltrow Prieš 20 metų.

10 slydimo suknelių, kurių jums reikia, ir kaip jas dėvėti

Nesvarbu, ar jis dėvimas gatvėje, ar prie baro, kad praleistumėte naktį, šį universalų išvaizdą lengva dėvėti dėl paprasto fakto, kad žiemą galite jį susluoksniuoti ant marškinėlių ir marškinėlių arba po dideliu mezginiu su pėdkelnėmis ir batais, ar kaip yra vasarą


Nesvarbu, ar jis
dėvimas gatvėje, ar prie baro, kad praleistumėte naktį, šį universalų išvaizdą lengva dėvėti dėl paprasto fakto, kad žiemą galite jį susluoksniuoti ant marškinėlių ir marškinėlių arba po dideliu mezginiu su pėdkelnėmis ir batais, ar kaip yra vasarą.

„Slip Dress“ įkvėpimas:

Stilingų influencerių įkvėpimas visame pasaulyje


Stilingų influencerių įkvėpimas
visame pasaulyje.

Kokias sukneles turėtumėte nusipirkti:

Kai kurios iš mūsų mėgstamiausių suknelių suknelių šiuo metu yra internete, nuo įvairaus ilgio ir spalvų klasikinio šilko iki gražių spaudinių


Kai kurios iš
mūsų mėgstamiausių suknelių suknelių šiuo metu yra internete, nuo įvairaus ilgio ir spalvų klasikinio šilko iki gražių spaudinių.

Iš kairės į dešinę: „Emerson Thorpe Hallie Slip“ suknelė, „RAEY Ivory Deep-V“ šilko suknelė, „Anika“ suknelė iš šilko-atlaso, „Equipment Kate Moss“ suknelė „Jesse Bias“, „Vince V“ kaklo suknelė.

Iš kairės į dešinę: „Pull & Bear“ nėrinių apdailos „Cami Slip“ suknelė, privatumo prašome „Grover Minidress“, „River Island“ gėlių suknelė su nėrinių apdaila, laisvi žmonės „Cassie Maxi Slipdress“, „ASTR Iris Midi“ suknelė


Iš kairės į
dešinę: „Pull & Bear“ nėrinių apdailos „Cami Slip“ suknelė, privatumo prašome „Grover Minidress“, „River Island“ gėlių suknelė su nėrinių apdaila, laisvi žmonės „Cassie Maxi Slipdress“, „ASTR Iris Midi“ suknelė.

Batai, dėvimi su slystančia suknele:

Dienos atsitiktinis:


Dienos atsitiktinis:

Sluoksniuokite jį su marškinėliais po apačia, paimkite džinsinį striukę ir porą klasikinių „Converse Chuck Taylor All Star“ sportinių batelių, kad kasdieninė išvaizda būtų lengva. Jei per karšta, porą plokščių dirželių, tokių kaip „Steve Madden Kapri Wraparound“ nėrinių sandalai, pavaizduoti aukščiau.

Edgy:


Edgy:

Sutvirtinkite slystančią suknelės išvaizdą naudodamiesi odine striuke ir odiniais užfiksuotais bateliais, tokiais kaip šie „Freye Ellen“ trumpi sagties batai.

Vakaras:


Vakaras:

Susiekite savo šilkinę suknelę su pora dirželių, tokių kaip šie seksualūs „Sergio Rossi Blink“ sandalai ir paprasti papuošalai nakvynei mieste. Mažiau yra daugiau paprastam, bet seksualiam išvaizdai.

Leave A Comment