Grožio Paslaptys

10 grožio produktų, kuriuos dabar myliu

Posted by admin

Mano santykiai su grožio rutina karantino metu pasikeitė labai daug. Nors yra tam tikrų dalykų, kurių man labai trūksta (pvz., Kirpti ir dažyti plaukus), buvo ir kitų mano kasdienybės dalių, kurias aš apėmiau palikdama. Daugiausiai laiko užtruko plaukų stilizavimas. Ir nors buvo atvejų, kai norėjau visiškai pamiršti makiažą ir vis dar tam tikromis dienomis, supratau, kad produktai man teikia daug džiaugsmo. Tai yra 10 dalykų, kuriais aš labiausiai pasitikėjau šiuo metu namuose:

Aš esu tas, kuriam visada reikia nulakuoti nagus ir dėl to, kaip jis atrodo, ir dėl to, kad kitaip esu lėtinis nagų kandiklis (aš prieš tai daugelį metų sukarpiau būtent tai darydamas). „Alyvuogių“ ir „Birželio“ spalvos yra be 7, o „EC“ atspalvis yra nuostabus, skaidrus smėlio spalvos, kuris taip pat tinka kaip nagų procedūra, todėl tai naudinga visiems. (gabus)

10 grožio produktų, kuriuos dabar myliu

Pirmą kartą „KNC Beauty“ lūpų kaukes atradau prieš daugelį metų, o jų akių kaukės yra tokios puikios, kad tikimės, jog netrukus jas nešime savo parduotuvėje! Jie ne tik natūraliai ir retinoliu užpilti, bet ir krintančios žvaigždės formos daro juos ypač smagius mesti bet kuriuo paros ar nakties metu ir palikti mano akių sritį tamprią ir drėkinamą


Pirmą kartą „KNC
Beauty“ lūpų kaukes atradau prieš daugelį metų, o jų akių kaukės yra tokios puikios, kad tikimės, jog netrukus jas nešime savo parduotuvėje! Jie ne tik natūraliai ir retinoliu užpilti, bet ir krintančios žvaigždės formos daro juos ypač smagius mesti bet kuriuo paros ar nakties metu ir palikti mano akių sritį tamprią ir drėkinamą.

Tomis dienomis, kai noriu, kad mano antakiai atrodytų taip, tarsi jie visi daugiau ar mažiau būtų nukreipti teisinga kryptimi, tik šiek tiek daugiau, o aš teptuku užtepu dalį šio tonuoto gelio (naudoju „3“ atspalvį), kad suteikčiau iliuziją. pilnos, plunksnuotos antakiai.

Aš net nežinau, kur šiuo metu yra mano plaukų džiovintuvas, todėl nenuostabu, kad aš priėmiau produktą, kuris padaro plaukus kuo lengvesniu ir nuoseklesniu


Aš net nežinau,
kur šiuo metu yra mano plaukų džiovintuvas, todėl nenuostabu, kad aš priėmiau produktą, kuris padaro plaukus kuo lengvesniu ir nuoseklesniu. Jis turi lengvą androginišką, medienos kvapą, kurį mėgstu, ir dažniausiai jį pridedu tik prie savo galų, kai jie būna apie 85% sauso kelio, ir jis padeda sutramdyti garbanos, tuo pačiu suteikdamas blizgesio. (gabus)

Kai noriu šiek tiek padengti, nenaudodama viso veido makiažo, užpilu dalį šio korektoriaus (naudoju 4 toną) ir įsmeigiu į odą. Manau, kad dauguma maskuojamųjų priemonių yra matinės ir sunkios, be to, joms patinka, kad tai visiškai natūralu ir rasota. Tai pridengia trūkumus, tačiau taip ir atrodo, kad atrodo, kad nieko nedėvite ir esate palaiminta tobula oda. (gabus)

Vienas iš mano mėgstamiausių triukų karantino metu labai pasiklioviau šiuo natūraliu įdegio losjonu (seniai mėgstamu!)


Vienas iš mano
mėgstamiausių triukų karantino metu labai pasiklioviau šiuo natūraliu įdegio losjonu (seniai mėgstamu!). Be rytinių pasivaikščiojimų, kurį laiką nebuvau saulėje, todėl atrodo, kad visą laiką esu saulės pabučiuota.

Aš pradėjau naudoti šį antakių augimo serumą metų pradžioje ir tikrai jaučiau, kad jis pradėjo veikti maždaug aštuonias savaites. Problema buvo ta, kad kai baigiau mėgintuvėlį, nebeturėjau eilės, kad nepraleisčiau dienos (naujoko klaida), bet nuo tada vėl pradėjo ją naudoti. Jei esate kažkas, kas kovoja su retomis antakių dalimis, šis produktas yra tikras žaidimų keitiklis.

Aš plaunu rankas vidutiniškai milijoną kartų per dieną ir supratau, kad sausa, suskilinėjusi oda yra mano nauja įprasta


Aš plaunu rankas
vidutiniškai milijoną kartų per dieną ir supratau, kad sausa, suskilinėjusi oda yra mano nauja įprasta. Būsiu sąžiningas: Aš iš pradžių nusipirkau šį rankų kremą vien dėl nuostabios pakuotės, tačiau premija yra ta, kad jis yra nepaprastai minkštinamas, o rozmarino mėtų kvapas turi puikiausią į SPA panašų aromatą.

Aš naudoju šį kremą nuo saulės kiekvieną rytą ir jis gražiai slysta, o dėl švelniai švytinčios dangos beveik atrodo, kad naudoju „Instagram“ filtrą ant veido, bet IRL. (gabus)

Karantino pradžioje mano kvepalai buvo naudojami taip dažnai, kaip kulnai mano spintoje: niekada


Karantino pradžioje mano
kvepalai buvo naudojami taip dažnai, kaip kulnai mano spintoje: niekada. Bet viskas pasikeitė po vakarinės vonios, kai prisiminiau, koks kvapas gali jus nugabenti į kitą laiką ir vietą. Nuo tada aš vėl įtraukiau kvepalus ir kvapų losjoną į savo repertuarą ir man patinka, kiek tai daro įtaką mano nuotaikai.

Leave A Comment